Kick off van ons buurtpreventie programma, 15 november 2022

Vanavond was de kick off van ons buurtpreventie programma. We gaan vanaf vrijdag tot oud en nieuwe weer in de avond surveilleren en mensen op straat inlichten en voorlichten over onder andere het vuurwerkverbod. De avond begon met een duidelijke presentatie van Danielle Wijngaarden van de recherche en Martin onze wijkagent. Onze Wijkteamchef Angela van Uden, Tim de Netwerkagent en onze partners van Streetcornerwerk en de straatcoaches waren we vanavond ook bij. Onze stadsdeelvoorzitter Carolien de Heer kwam ons ook een hart onder riem steken. Daarna hebben we de avond afgesloten met het heerlijke eten van onze dappere dames. We zijn klaar voor de eerste avond aanstaand me vrijdag. Wil je een keer meelopen? Stuur ons dan een bericht. Elke vrjdag, zaterdag en zondagavond gaan we in groepjes de wijk in. Samen kunnen we onze buurt veilig maken en vooral veilig houden voor jong en oud.